Asystent startowy - praca dodatkowa

Dodane przez CE Atut (Firma), Czwartek, 07 Wrzesień, 2017  11:53

Centrum Edukacji ATUT to jedna z największych firm w Polsce zajmujących się edukacją, szkoleniami, a także realizacją projektów unijnych. Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku usług edukacyjno-szkoleniowych. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 1000 osób na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Asystentów Startowych / do dorywczej pracy w okresie września 2017 (praca w godzinach popołudniowych)
Główne zadania:
- przeprowadzenie krótkich prezentacji na wywiadówkach szkolnych/przedszkolnych
- zebranie zgłoszeń od chętnych rodziców,
- rozliczenie własnych wyników

Oferujemy:
- pracę w ogólnopolskiej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego i współpracę z firmą w innych projektach
Wymagania
- elokwencja
- dobra prezencja
- zorganizowanie i rzetelność w pracy
- mile widziane prawo jazdy i samochód

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 155