Ochrona mienia i imprez masowych Skierniewice

Dodane przez Radosław Kowalski (Firma), Piątek, 15 Grudzień, 2017  10:20

Opis oferty:

Astrea Biuro Ochrony to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w ochronie mienia, imprez masowych, dyskotek, klubów.
Proponujemy pomoc w obsłudze i zapewnieniu bezpieczeństwa firmom i osobom organizującym bankiety, spotkania, szkolenia, imprezy firmowe, imprezy kulturalno-rozrywkowe, eventy a nawet bezpieczeństwo i ochronę imprez rodzinnych typu wesela, urodziny, itp.
Określimy również i przeanalizujemy zaistniałe i potencjalne zagrożenia tak, aby wyciągnąć ważne wnioski z punktu widzenia działań ochronnych. Działania mające na celu ochronę osób i mienia nie są w naszej firmie przypadkowe. W porozumieniu z Państwem przygotujemy odpowiednio zorganizowane i przemyślane formy, środki i metody ochrony tak, aby ich realizacja przebiegała w sposób celowy, skuteczny, bezpieczny, praworządny i ekonomiczny.

Poprzez wieloletnie doświadczenie, jakie zdobyliśmy w branży ochroniarskiej jesteśmy w stanie wyeliminować wszelkiego rodzaju zagrożenia oraz zapewnić bezpieczeństwo każdemu indywidualnemu Klientowi w każdej dziedzinie działalności gospodarczej na terenie całego kraju.

Naszą specjalizacją jest zabezpieczenie wszelkiego rodzaju imprez w tym imprez masowych.

www.astrea-ochrona.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 3390
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie